Teisipäev, 03 Jaanuar 2012 14:33

Dolphin 6000 Scanphone

Honeywell Dolphin 6000 Scanphone

Vastupidav ja taskukohane seade mobiilsele  töökohale, mis sisaldab endas kõike – ribakoodilugejat, nutitelefoni, GPS-seadet, Bluetooth’i ühendust, WIFI’t ja palju muud!

Tänapäeva kiire töötempo nõuab töötajatelt mobiilset ligipääsu äriandmetele, et pakkuda kliendile parimat teenust ja värskeimat infot.

Honeywell tõi turule mobiilse puuteekraaniga seadme, milles on ühendatud mugav ning käepärane disain, vastupidav konstruktsioon, juhtmevaba inernet, võimalus skanneerida ribakoode, kasutada nutitelefoni eeliseid, määrata asukohta ja teha palju muid spetsiifilisi toiminguid ning kõike seda ühe seadmega.

Vastupidav ehitus: IP-54 taseme vastupidavus, mis on testitud nelja jala/üle meetri kukkumisel.

Juhtmevaba võrk: Sisaldab integreeritud GSM/GPRS mobiilsidevõrgu, WiFi, Bluetooth ja GPS tehnoloogiaid, mis võimaldab reaalajas suhtlemise, ligipääsu kriitilistele andmetele ja nende kasutamise asukohapõhiste teenustega.
Mitmekülgne andmekogumine:
Omab integreeritud 1D ribakoodilugejat, 3MP värvikaamerat ja 2,8" värvilist puuteekraani, mis võimaldab kompleksselt erinevaid tööprotsesse automatiseerida.

Optimeeritud kõnetehnoloogia: Välistab vajaduse kanda mobiilsele arvutile eraldi kaasas telefoni ja võimalus ühendada ka kõnede ajal Bluetooth-peakomplekti.

Väga kerge disain: Annab võimaluse mugavaks ühe käega töötamiseks ja seadme kasutamiseks kompaktses vormis.
Hoolduskindlus: Pakub terviklikku kaitset peale seadme soetamist kuni kolmeks aastaks, mis langetab seadme omamise ja kasutamise kulusid.
ScanphoneDolphin6000_icon

Toote info: http://www.honeywellaidc.com/CatalogDocuments/Dolphin6000_DS_RevB_0711_EN.pdf

scanphone