Kolmapäev, 31 Jaanuar 2018 09:33

Plastkaartide tootmise lõpetamine

ELID Card OÜ teatab, et lõpetab oma tegevuse jätkuvalt väheneva nõudluse ja kiiresti muutunud turuolukorra tõttu. Plastkaartide tootmine on tänaseks peatatud, personaliseerimisteenuste osutamisega jätkatakse 2018.a. veebruari lõpuni. ELID Card OÜ tänab seniseid kliente ja koostööpartnereid ning soovitab edaspidi ülaltoodud teenuste saamiseks pöörduda ettevõtete HANSAB AS (www.hansab.ee) ja KAARDIEKSPERT OÜ (www.kaardiekspert.ee) poole.

ELID Card OÜ tegevuse lõpetamine ei too kaasa muudatusi iD SÜSTEEMIDE OÜ suhetes ja kokkulepetes müügisüsteemide valdkonna klientide ja koostööpartneritega.

(2017.a. kevadel  restruktureeriti ID Süsteemide AS jagunemise teel kaheks eraldi ettevõtteks. Restruktureerimise eesmärk oli eraldada kaks eraldi toimivat äriüksust, millest kassa- ja müügisüsteemide arendamine, tootmine, müük, paigaldus, tehniline hooldus ning klienditugi viidi äriühingu jagunemise teel üle äriühingusse iD SÜSTEEMIDE OÜ ja identifikaatorkaartide ja kaardivalmendusseadmete tootmise, müügi ja klienditoe osutamisega jätkas ELID Card OÜ (endise ärinimega ID Süsteemide AS)).