Kompaktkassad

Kompaktkassad

IDS-536

IDS-536

Ökonoomne puuteekraaniga kassa on loodud tööks rasketes tingimustes restoranides, hotellides, kauplustes.
Üks populaarsemaid meie tootevalikus.

Tooteleht
Thumbnail image

EloTouch 15E1

Eriti õhuke ja stiilse välimusega kaasaegne mahtuvuslik puuteekraan. Klaasist ekraan tagab suurepärase pildi kvaliteedi ja lihtsa puhastatatvuse. Integreeritud arvuti on Intel Atom protsessoriga ja väga vaikne.

 Tooteleht
tootja koduleht
PS3100

PS3100

Kompaktne kassa, mis peidab endas arvutit, 10.4” puuteekraani, termoprinterit, magnetkaardilugejat, kliendiekraani ja soovi korral ka sõrmejälje identifikaatorit. Kõik ühes korpuses. Lihtne kaasa võtta ja sobilikus kohas tööd alustada.

Tooteleht

Tootja koduleht

 

IBM SurePOS 500

IBM SurePOS 500

Uue ja õhukese disainiga kassat iseloomustavad järgmised parameetrid: 15” infrapuna-puuteekraan, mille jalas peitub arvuti, piisavalt porte lisaseadmete ühendamiseks, Windows või Linux OP-süsteem, erinevad kliendiekraanid (6,5” LCD või 2x20 sümbolit), magnetkaardilugeja, sõrmejälje lugeja, IBM SureMark printer, kassasahtel.

Tooteleht

Tootja koduleht

IBM SurePOS 300

IBM SurePOS 300

Erinevatest komponentidest hästi liigendatud kassakomplekt tagab sobivuse ja paindliku paigutuse igale töökohale.

Tooteleht

Tootja koduleht

IBM AnyPlace POS

IBM AnyPlace POS

IBM AnyPlace POS annab võimaluse kombineerida kassa komplekt erinevatest komponentidest: ekraan (15”, 17” või 19”), erinevad kliendiekraanid, klaviatuurid, printerid, rahasahtlid, magnetkaardilugeja – see kõik kokku võimaldab kopmlekteerida täpselt endale meelepärase ja sobiva kassa. Nagu nimigi ütleb – kassa kuhu iganes!

Tooteleht

Tootja koduleht